Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
Kaymakam Erkut Pamuk görevine başladı
BÖLGE
07.09.2023 11:00:59
175
A
Kaymakam Erkut Pamuk görevine başladı
Giresun’un Eynesil İlçesine atanan Kaymakam Erkut Pamuk, yeni görevine başladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

24 Ağustos 2023 tarihli Resmi Gazete yayımlanan Kaymakam Kararnamesi ile Malatya vali yardımcılığına atanan Eynesil Kaymakamı Abdulselam Bıçak’ın yerine Adıyaman ili Tut İlçe Kaymakamı Erkut Pamuk atandı. Karşılama töreni istemeyen Kaymakam Erkut Pamuk, makamına geçerek çalışmalara başladı.

Kaymakam Erkut Pamuk; 1990 Samsun doğumlu olup ilk, orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. 2013 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitiren Pamuk 2016 yılında yapılan Kaymakam adaylığı sınavında başarılı olarak 105. dönem kaymakam adayı oldu.

2017 yılında Ordu Kaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etti. Çanakkale’nin Ezine ve Konya’nın Karatay ilçelerinde kaymakam refikliği yaptı. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişliğinde teftiş stajını tamamladıktan sonra, İngiltere Liverpool Şehrinde dil eğitimi alan Erkut Pamuk iki aylık kaymakamlık kursundan sonra, Aksaray Eskil Kaymakamlığına vekâleten atanandı. Buradan da Adıyaman ili Tut İlçesi Kaymakamlığına atanan Pamuk son Kaymakam Kararnamesi ile Giresun İli Eynesil ilçesine atanmıştı.

Kaynak: Ahmet CEYLAN- Eynesil

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar