Kuzeyin Oğlu’nda “Vakfıkebir Ekmeği” | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Kuzeyin Oğlu’nda “Vakfıkebir Ekmeği”
KÜLTÜR SANAT
16.04.2021 23:10:33
831
A
Kuzeyin Oğlu’nda “Vakfıkebir Ekmeği”
Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ta sımsıcak” Vakfıkebir Ekmeği”.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Star TV’de ilk bölümü yayımlanan “Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ çok özel konukları ve unutulmaz bölümleriyle herkesi ekran başına kilitledi. Konak’ın konukları Karadenizli sanatçılar.
            Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerle, eğlenceye ve müziğe doyuracağı ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, Star ekranlarında başladı.
             Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, uzun süren suskunluğunu bozdu ve yeniden sevenleriyle ilk kez bu akşam buluştu. ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, konukları Selçuk Balcı, Ekin Uzunlar, Ezgi Eyüboğlu ve Sen Anlat Karadeniz TV dizisinde “Ney Mustafa Ney” tiplemesiyle ününe ün katan Öykü Gürman.
            Konak, Ezgi Eyüboğlu’nun yeni çıkan albümü için “Vakfıkebir Ekmeği” gibi sımsıcak ifadelerini kullanarak albümden bir parça okumasını istedi.
            Her hafta birbirinden özel isimlerin ağırlanacağı ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, özlediğiniz yorumuyla yeniden ekrana geldi.  Karadeniz müziğinin öncü isimlerinden olan usta sanatçı Volkan Konak, eşsiz yorumu ve güçlü sesiyle milyonların gönlünde yeniden taht kurdu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar