Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
İlk Şampiyon Hastane
SPOR
08.07.2023 22:51:20
66
A
İlk Şampiyon Hastane
BM/ Geçtiğimiz yıl Ekim ayında vefat eden iş insanı Kadir İslam adına düzenlenen Vakfıkebir geleneksel kaymakamlık kurumlar arası futsal turnuvasının şampiyonu hastane oldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçe esnaflarından İslamoğlu Gıda San.Tic.Ltd.Şti. kurucu üyelerinden  Kadir İslam adına bu yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilecek olan Vakfıkebir Geleneksel Kaymakamlık Kurumlar arası Futsal Turnuvası 3 grupta 14 takımın katılımı ile gerçekleşti.

İlk Şampiyon Hastane

Vakfıkebir Gençlik Spor İlçe Müdürü Yunus Ali Civil’in organize ettiği turnuva final maçı ile tamamlandı. Vakfıkebir Kapalı Spor Salonunda birbirinden zevkli ve çekişmeli maçlara sahne olan turnuvanın şampiyonu Öğretmenleri penaltı atışları sonrası yenen Vakfıkebir Devlet Hastanesi turnuvanın ilk şampiyonu oldu. Turnuvada Hastane Şampiyon olurken Öğretmenler İkinci, Büyükliman Mahallesi Muhtarlığı Üçüncü ve Kebir Süt de dördüncü oldu.

Turnuvaya Trabzon Gençlik Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Vakfıkebir Belediye Başkan vekili Fatih Sivir, Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Demiral, Vakfıkebir Gençlik Spor İlçe Müdürü Yunus Ali Civil, Merhum Kadir İslam’ın Kardeşleri Murat İslam, Bilal İslam, Ailesi ve çok sayıda taraftar katıldı.

Şampiyon olan Vakfıkebir Devlet Hastanesinin kupa ve madalyalarını Belediye Başkan Vekili Fatih Sivri ve merhum Kadir İslam’ın kardeşleri Murat, Bilal İslam ve Ailesi tarafından verildi. Turnuvanın İkincisi olan Öğretmenlerin kupa ve madalyalarını Trabzon Gençlik Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu verdi. Turnuvanın Üçüncüsü olan Büyükliman Mahallesi Muhtarlığının Kupa ve madalyalarını Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın verirken Turnuvanın dördüncüsü olan Kebir Süt’ün madalyalarını Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Demiral takdim etti.

 

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar