Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Milletvekili Balta, yapımı tamamlanan Millet Bahçesini İnceledi
GÜNCEL
10.04.2021 23:10:48
145
A
Milletvekili Balta, yapımı tamamlanan Millet Bahçesini İnceledi
Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Vakfıkebir Yalıköy Mahallesi’nde Toplamda 32.721 metrekare alan üzerine inşaatı tamamlanan ve açılışı beklenilen Millet Bahçesinde incelemelerde bulundu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun ve Başkan Yardımcısı Cemil Albayrak ile birlikte yapımı tamamlanan Vakfıkebir Ekmek Temalı Millet Bahçesinde incelemeler yaptılar.
        Yapılan incelemelerin ardından önümüzdeki günlerde halkımızın hizmetine sunulacak olan yatırımın korunması, işletilmesi, içerisinde bulunan müzenin işlevi ve burada düzenlenecek olan etkinliklerle ilgili görüş alış verişinde bulundular. Bilindiği gibi geçen yıl ihalesi yapılan ve 300 gün içerisinde inşaatı tamamlanan Millet Bahçesi’nin içerisinde, “Millet Kıraathanesi, Ekmek Müzesi, Bisiklet Yolu, Çocuk Oyun Alanı, Tematik Bahçeler, Mısır Tarlaları, Çim Tepe, Etkinlik Çayırı, Çocuk Oyun Grubu ve Ahşap Perfolalar ve 85 araçlık otopark” yer alacak.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar