Milletvekili Yavuz Aydın’dan Kutlama Mesajı | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Milletvekili Yavuz Aydın’dan Kutlama Mesajı
GÜNCEL
10.01.2024 12:48:06
80
A
Milletvekili Yavuz Aydın’dan Kutlama Mesajı
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vekil Aydın mesajında; Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde milletimizin sesi, kalbi ve vicdanı olan gazetecilerimiz, büyük bir emeğin karşılığını bizlere sunmaktadır. Mesai kavramı olmaksızın çalışan gazetecilerimiz doğru bilginin eşit şartlarda herkese ulaştırılabilmesi için büyük uğraş vermektedirler.

Doğruların dışa aktarılmasından ziyade yanlışların ve aksaklıkların giderilmesinde kamuoyu adına adeta denetim görevi yapmaktadırlar. Fakat görevini icra ederken akıl almaz suçlamalar ile gözaltına alınan gazetecilerimizin durumu içimizi acıtmaktadır.

Bir Türk Milliyetçisi olarak, sosyal medyada ''Milliyetçi paylaşım yapmaktan'' suçlanan gazetecilerimizin bu anlamlı günlerinde yanlarında olduğumu belirterek;

Görevini layıkıyla yerine getiren, ülkemizin ve bölgemizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesine çalışmalarıyla katkıda bulunan tüm basın mensubu arkadaşlarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, aileleriyle birlikte daha nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllar dilerim.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar