Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Müftü Küçük’ten, Hasta Ve Yaşlılara Ziyaret
GÜNCEL
26.09.2023 14:28:30
97
A
Müftü Küçük’ten,  Hasta Ve Yaşlılara Ziyaret
Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, beraberinde Büyükliman Mahallesi Muhtarı Sadık Aydın ve din görevlileriyle birlikte Büyükliman Mahallesi'nde ikamet eden hasta ve yaşlı vatandaşları ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlçe Müftüsü Şükür Küçük, hasta vatandaşlarla onların aile yakınlarına moral ve manevi destek amacıyla, Büyükliman Mahallesi Muhtarı Sadık Aydın ve mahalle camiinde görevli din görevlileri Lokman Acer ve Şenol Algan ile birlikte mahallede bulunan hasta ve yaşlı vatandaşlara ziyarette bulundular.

Ziyaretler kapsamında; Mahallede ikamet eden Zekiye Kaba (70), Fatma Kerim (87), Havva Kasım (86), Şahsenem Aydın (86), Şaver Gürdal (95), Fatime Deniz (96), Fatma Kılıç (90), Sebahattin Deniz (101) adlı vatandaşları evlerinde ziyaret eden ilçe müftüsü, mahalle muhtarı ve cami görevlileri, hasta ve yaşlı vatandaşlarla bir süre sohbet edip, hâl ve hatırlarını sordular, bakım hizmetleri ve sağlık durumlarıyla ilgili de bilgi aldılar. Ziyaretlerde Müftü Küçük, hasta ve yaşlı vatandaşlara bol bol duâ etti, tüm hastalara Allah’tan âcilşifâlar, sabır ve metânet, yakınlarına da kolaylıklar ve sağlık afiyet temennisinde bulundu.

Müftü Küçük’ten,  Hasta Ve Yaşlılara Ziyaret

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar