Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Veteranlar Nazara Geldi 4-2
SPOR
19.01.2023 21:35:43
147
A
Veteranlar Nazara Geldi 4-2
2022-2023 Kenan Kahraman sezonunda A Grubunda mücadele eden Vakfıkebir Veteranlar takımı ligdeki ilk yenilgisini Yomra Veteranlardan aldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Veteranlar, Yomra Veteranlar ile oynadığı müsabakayı 4-2 kaybederek ligdeki ilk yenilgisini aldı. Yomra ilçesinde oynan müsabakaya Yomra İlçe Kaymakamının yanı sıra Vakfıkebir İlçemizin yetiştirdiği önemli değerlerden tam bir futbol aşığı olan Prof. Dr. Osman Aynacıda izledi.

Namağlup olarak ligde yoluna emin adımlarla ilerleyen Vakfıkebir Veteranlar takımına Yomra da sürpriz mağlubiyet. Şampiyonluğun en güçlü adayı olan Vakfıkebir Veteranlar Takımı mağlup olmasına rağmen ligde lider olarak yoluna doludizgin devam ediyor. Bu yıl Ligde fırtına gibi esen Vakfıkebir temsilcisi, A gurubunda oynadığı maçlar sonunda topladığı 26 puanla liderliğini sürdürüyor. Ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğun en büyük adayı olan Vakfıkebir temsilcisi bu hafta sonu bir başka güçlü rakip olan Sürmene Veteranlar ile 22 Ocak 2023 Pazar günü saat: 15 de deplasmanda oynayacak. Vakfıkebir Veteranlar bu maçı kazanması halinde lig şampiyonluğunu ilan edecek. Ligin son haftasını pay geçecek olan Vakfıkebir temsilcisi için bu maç çok önemli. Vakfıkebir temsilcimize bu maçta başarılar diliyoruz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar