Öğrencilerimizin Başarılı Olmaları İçin! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Öğrencilerimizin Başarılı Olmaları İçin!
EĞİTİM
03.01.2024 14:21:04
89
A
Öğrencilerimizin Başarılı Olmaları İçin!
Vakfıkebir Kemaliye Adnan Demirtürk İlkokulu’nda uygulanmakta olan “Tut Elimden Öğretmenim” projesi kapsamında öğrenciler Kaymakam ve Belediye Başkanı ile bir araya geldiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Proje kapsamında okul öğrencileri ile ilçe protokolü bir kahvaltıda bir araya geldi, Vakfıkebir Fen Lisesi’nin pansiyonunda gerçekleştirilen kahvaltı programına Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ve Vakfıkebir Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ile kurum müdürleri katıldı.

“Tut Elimi Öğretmenim” Projesini Önemsiyoruz

Öğrencilerimizin Başarılı Olmaları İçin!

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, "Tut Elimi Öğretmenim Projesi"nin çok anlamlı bir proje olduğunu belirterek, "Bu proje sayesinde öğrencilerimize eğitim hayatlarında destek oluyoruz. Öğrencilerimizin başarılı olmaları için elimizden geleni yapıyoruz.” Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Balta, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan ise, "Tut Elimi Öğretmenim Projesi’ni” önemsiyoruz. Çocuklarımızı yarınlara daha rahat taşıyabilmek, hazırlayabilmek ve onlara yarımcı olunması açısından bu proje çok değerli. Öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum dedi.”

Öğrencilerle birlikte kahvaltı masalarına dağılan protokol mensupları her biriyle tek tek sohbet ederek tecrübelerini paylaştılar.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar