Ölüm Yıl Dönümünde Mevlit Okundu! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Ölüm Yıl Dönümünde Mevlit Okundu!
GÜNCEL
19.01.2024 22:52:39
91
A
Ölüm Yıl Dönümünde Mevlit Okundu!
BM/ Dün akşam Vakfıkebir Merkez Eski Camiinde şehit evladımız Mahmut Bilgin’in ruhuna ithafen ölüm yıl dönümünde Kur-an’i Kerim ve Mevlit-i Şerif okundu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Şırnak'ta, 18 Ocak 2016'da terör örgütü pkk mensuplarınca yapılan saldırıda şehit düşen polis memuru Mahmut Bilgin için sene-i devriyesinde Vakfıkebir Merkez Eski Camii imamları Ali Osman Birinci yönetiminde akşam namazına müteakip Mevlit programı düzenlenerek Kur-an’i Kerim okudu.  

Ölüm Yıl Dönümünde Mevlit Okundu!

Şehidimizin ruhuna yapılan programa ilginin olmamasına vatandaşlar tepki gösterdi. Vatanı için canını feda eden şehitlerimizi ne çabuk unuttuk dercesine isyan eden vatandaşlar şehirlerimiz şimdi öldü. Mangalda kül bırakmadığımız “şehitler ölmez vatan bölünmez” söylemini ne çabuk unuttuk. Cami cemaatiyle toplan 40-50 kişinin mi yakınıydı şehidimiz yazıklar olsun diyerek isyan ettiler.

Ölüm Yıl Dönümünde Mevlit Okundu!

Mevlit programına idari ve yerel yönetimlerden, STK temsilcilerinden, siyasi parti temsilcilerinden (MHP İlçe Başkanı Aynacı hariç), kurum ve kuruluş yöneticilerinden kimsenin katılmamamsı tepkilere neden oldu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar