Özdemir; ‘’Ereğli Belediyesine kadın eli değsin’’ | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GURBETTEN
Özdemir; ‘’Ereğli Belediyesine kadın eli değsin’’
GURBETTEN
26.01.2024 22:07:25
40
A
Özdemir; ‘’Ereğli Belediyesine kadın eli değsin’’
BM/ 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığına MHP’den adaylığını açıklayan Vakfıkebirli hemşehrimiz İlkay Kamiloğlu Özdemir sahaya indi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Hafta başı MHP Krd. Ereğli İlçe teşkilatında adaylığını açıklayan İlkay Kamiloğlu Özdemir, aday tanıtın toplantısında partililer tarafından meşale ve alkışlarla karşılandı. Burada teşkilat mensuplarına karşı yaptığı konuşmasında Özdemir, ekmeğini yediğim, suyunu içip, havasını soluduğum ilçeme ve Ülkücü Harekete ömrümü vakfettim. Bu süreçte hep sizlerle omuz omuza oldum.  Teşkilatım tarafından görev almam gerektiği bildirildiğinde Ülkücü disipline uygun şekilde hiç düşünmeden kabul ettim. Sizleri İlkay ablanıza güvenerek bu kutlu yürüyüşümde yanımda olmaya davet ediyorum.  Ereğli’ye artık bir abla, bir kadın eli değmesi gerektiğine inanmış çok güzel tepkiler alıyoruz. Ereğli’ye kadın eli değmesini isteyen herkesle el ele olacağız dedi.

Esnaf ziyareti için sahaya inen Özdemir, 31 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde esnaftan, tercihlerinin MHP’ den yana kullanılması talebinde bulundu.

 ‘’Ereğli Belediyesine kadın eli değsin.’’

MHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Özdemir esnaftan; ‘’Ereğli Belediyesine bu sefer bir kadın eli değsin istiyoruz. Şehre bir kadın eli değerse daha güzel şeyler olmaz mı? İlkay ablanız, İlkay kardeşiniz bu göreve talip oldu. Desteklerinizi bekliyoruz.’’ Diyerek oylarına talip olduklarını ifade etti.

MHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Özdemir’e sahaya indiği ilk günde MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, ve kalabalık bir partili grubu eşlik ettiler.

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar