Şampiyonluğa Giden Son Maç! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Şampiyonluğa Giden Son Maç!
SPOR
29.12.2023 22:05:28
77
A
Şampiyonluğa Giden Son Maç!
Veteranlar Futbol Liginde bu hafta yoğun sağanak yağış nedeni ile ertelenen Vakfıkebir-Sürmene maçı 31 Aralık 2023 Pazar günü oynanacak.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Veteranlar Futbol Liginde bu hafta yoğun sağanak yağış nedeni ile ertelenen Vakfıkebir-Sürmene maçı 31 Aralık 2023 Pazar günü oynanacak. Ligin bitimine 2 hafta kala lider Vakfıkebir Veteranlar Futbol takımı bu hafta deplasmanda Sürmen Veteranlar takımı ile karşılaşacak.

Geçen hafta yoğun sağanak yağmur nedeni ile ertelenen müsabakaya Vakfıkebir yaptığı çalışmalar ile hazırlanıyor. Lider Vakfıkebir spor’un 1 puan gerisinde olan Ofspor ile ligin son haftasında Vakfıkebir ilçesinde Vakfıkebir spor ile karşılaşacak. Her iki takım bu haftayı kayıpsız geçmek istiyor. Bu hafta iki takımda galip gelirse önümüzdeki hafta Vakfıkebir ile Of takımları Vakfıkebir ilçesinde şampiyonluk maçına çıkacak. Ligin bitiminin ardından bölge şampiyonası için playoff maçları başlayacak. Bölge şampiyonasında ilk iki sırayı alan takımlar Antalya da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacak.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar