Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Şehitler Unutulmaz!
GÜNCEL
18.03.2021 15:58:37
167
A
Şehitler Unutulmaz!
Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Mesut Yakuta, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıl Dönümü dolayısıyla şehit babası Çolakoğlu'’nu ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

5 Aralık 1993 tarihinde Batman'ın Sason ilçesi Acar Köyü Taşlıçay mevkiinde hain PKK teröristlerince şehit düşen J. Çvş. İlyas Çolakoğlu'nun babası Hasan Ali Çolakoğlu’nu Kaymakam Mesut Yakuta ve beraberinde Vakfıkebir Sosyal Hizmetler Müdürü Yaşar Saral ile evinde ziyaret ettiler.
       Baba Çolakoğlu ile sohbet eden kaymakam Yakuta, Bizler bir aileyiz ve birbirimizin dertleriyle dertlenmeyi biliriz. Her fırsatta sizlerin yanında olmaya dikkat ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz dedi.
     "Vatan, bayrak ve millet sevgisi uğruna bir an bile düşünmeden şehadete yürüyen yiğitlerimiz ve onların kıymetli aileleri için ne yapsak azdır diyen Yakuta,  Sizler bize şehidimizin emanetisiniz. Şehit ve gazilerimizin ortaya koydukları azim ve kararlılık sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güçle huzurlu bir şekilde yaşıyoruz. Bu vesileyle, aziz vatanımızın bekası için canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize ise sağlık ve afiyet diliyorum," dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar