Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Sürücüler için ikincisi açıldı
GÜNCEL
23.08.2021 21:53:50
163
A
Sürücüler için ikincisi açıldı
Vakfıkebir Büyükliman Mahallesi’nde Yusuf Sağlam, Sezer Sağlam ve Zekeriya Sevim tarafından kurulan ‘Vakfıkebir Sürücü Kursu’ düzenlenen bir törenle hizmete girdi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Açılış töreninde Büyükliman Bölgesi belediye başkanlarının selamlaşma konuşmasıyla başladı. Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta yaptığı konuşmasında, bu gün bölgemizde çok arzu edilen ortaklaşa bir iş yapmanın güzel bir örneğini görüyoruz. Bu ortaklıkları nedeniyle kendilerini tebrik ediyorum. Bu birlikteliğin uzun sürmesini ve diğer kardeşlerimize de örnek olmasını diliyorum. İlçemizde ikincisinin açılmış olması hem hizmet kalitesinin artmasına, hizmet alacakların daha kaliteli hizmet almasına vesile olacak. Bu kursumuz sadece Vakfıkebir’e değil bölgemize hizmet edecek.

Sürücüler için ikincisi açıldı

TBMM Çevre Komisyon Başkanı Muhammet Balta, Bu kardeşlerimiz bir sürücü kursu değil bölgemize kazandırdıkları bir okuldur. Sürücüler burada yapılacak eğitimler sayesinde bir ehliyet değil esasında insani özellikleri kardeşliği, sabrı ve insanlığın bütün özelliklerini yansıtacaklar diyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kursun açılışı dolayısıyla düzenlenen törene, TBMM Çevre ve Şehircilik Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta, Tonya Kaymakamı ve Vakfıkebir Kaymakam Vekili Muhammet İkis, Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çelikdağ, Vakfıkebir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Kant, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Yahya Sağıroğlu, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, CHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Mehmet Keskin, İYİ Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Alparslan Beşli, Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Saadettin Çiçek, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Çobanoğlu, Ziraat Odası Başkanı Muhammet Kılıç, daire amirleri, belediye meclisi üyelerimiz, muhtarlar ve vatandaşlar katıldılar.

Sürücüler için ikincisi açıldı

Kurdele kesimi Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükrü Küçük’ün duasının ardından gerçekleştirildi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar