Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Tarık Uludüz Yoğun Bakımdan Çıkamadı!
VEFAT EDENLER
21.10.2023 00:15:17
184
A
Tarık Uludüz Yoğun Bakımdan Çıkamadı!
BM/ Vakfıkebir İlçesine bağlı Güneysu mahallesi sakinlerinden Tuncay ve Betül Uludüz çiftinin 3 evladından ortancası 21 Yaşındaki Tarık Uludüz Ankara’da tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesine yenildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Alınan bilgilere göre 21 yaşındaki Tarık Uludüz Kulak çınlaması şikâyeti nüksetmesinden dolayı anne ve babası tarafından Trabzon’daki hastanelere götürüldü ancak bir türlü doktorlar çare olamadı. Tarık’ın rahatsızlığının Beyin Cerrahi servisinde muayene edilmesin ardından beyninde hızlı ilerleyen tümür olduğu tespit edildi. Trabzon’da bulunan doktorların ameliyatın çok riskli ve tehlikeli olduğunu ve maliyetli bir operasyon olduğunu belirtiler.

21 yaşındaki evlatlarının beyninde tümör olduğunu öğrenen anne ve baba çaresizlikle mücadele ederken hayırseverlerin maddi ve manevi destekleriyle beraber Ankara’da ameliyat edilen Tarık Uludüz’ün 2 günlük yoğun bakım mücadelesinde bu gece acı haber geldi. Tarifi imkânsız acıya boğan 21 yaşındaki Tarık Uludüz 6 ay içinde sevdiklerinden amansız hastalığa yenilerek ayrıldı.

Merhumun cenazesi uçak ile Trabzon’a getirilerek bu gün Vakfıkebir Merkez Eski Camiinde  Cuma Namazına müteakip kılınan cenaze namazın ardından İlçeye bağlı Güneysu mahallesi aile kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

Defin merasimi sonrası aile adına açıklama yapan Emin Uludüz; Maalesef Tarık Uludüz yeğenimizi yakalandığı amansız hastalık sonucu doktorların bütün çabalarına rağmen gencecik yaşta kaybettik. Ruhu şad, mekânı cennet olsun. Taziyede bulunan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar