Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
Tonya’ya Kardeş Belediye
BÖLGE
09.03.2021 21:29:23
378
A
Tonya’ya Kardeş Belediye
Tonya Belediyesi ile Keçiören Belediyesi kardeş oldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ve Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Tonya Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Keçiören Belediyesi’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Turgut Altınok’la bir araya gelen Milletvekili Cora ve Belediye Başkanı Beşel, Altınok’a Tonya’ya verdiği destekten ötürü teşekkür ederek Trabzon’dan getirilen hediyeleri takdim etti.

AK Parti Trabzon Milletvekili Cora, “Keçiören ve Tonya ilçelerinin kardeş belediye olmaları münasebetiyle Keçiören Belediye Başkanımız Sn. Turgut Altınok Beyi ziyaret ettik. İlçemize sağladığı imkânlar nedeniyle kendisine hassaten teşekkür ederiz.” derken, Belediye Başkanı Beşel, “Bizlere destek veren kıymetli başkanımıza ve ilçemizin evladı, Milletvekilimiz Salih Cora'ya teşekkür ederiz.” ifadesini kullandı.

Keçiören Belediye Başkanı Altınok ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Trabzon Milletvekilimiz Salih Cora ve Belediye Başkanımız Osman Beşel’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Karadeniz’e selam olsun! Trabzon’a selam olsun!” şeklinde konuştu.

Kaynak Tonyanın Sözü

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar