Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Trabzonspor Logosu İlçe Merkezine Yerleştirildi
GÜNCEL
28.06.2021 12:50:56
297
A
Trabzonspor Logosu İlçe Merkezine Yerleştirildi
Trabzonspor Vakfıkebirliler Derneği tarafından, Vakfıkebir Belediyesinin katkılarıyla Vakfıkebir İlçe Merkezi şadırvan önüne ışıklı Trabzonspor Logosu konuldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçesi Çarşı Mahallesi’nde 1916 yılında Osmanlı-Rus harbi sonrası Ruslardan alınan savaş tazminatıyla yaptırılan Şadırvan Çeşmesi’nin yan tarafına ışıklı Trabzonspor Logosu. Konuldu. Logonun Şadırvan önüne konulması taraftarlar tarafından takdirle karşılandı.

Akşam saatlerinde logonun yerleştirilmesinden sonra gündüz gözüyle Şadırvan önünde incelemelerde bulunan Trabzonspor Vakfıkebirliler Dernek Başkanı Hasan Bahadır ve beraberindekiler sitemize yaptıkları özel açıklamada, Biri Trabzon ve Türkiye’nin 1967 yılında kurulan değeri, diğeri ise 1916 yılında kent merkezine yaptırılan ve ilçenin tarihini simgeleyen Şadırvan’ın ikisinin bir arada olmasını arzu ettik. Yaptığımız kamuoyu araştırmaları sonucu belirlenen yere “Trabzonspor Logosunu” ışıklı olarak yerleştirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Gurbetçi vatandaşlarımız için de çok daha anlamlı olacağını düşünerek ilçe merkezine yerleştirmek daha olumlu olacağını düşünerek yer tercihinde bulunduk.  İlk saatler olmasına rağmen olumlu tepkiler aldık. Derneğimizin önderliğinde hayırsever insanlarımızın katkılarıyla buraya yerleştirdiğimiz iki değerin bir anlam kazanacağını düşündük dediler.  

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar