Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Turizm Elçisi Oldular
EĞİTİM
25.06.2023 22:14:30
141
A
Turizm Elçisi Oldular
İtalya, Litvanya ve Avusturya’lı öğrenciler Erasmus + projesi kapsamında 3.hareketlilik için Türkiye ayağında Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, evn sahipliğinde tamamlandı. Öğrenciler mutlu bir şekilde ülkelerine döndü.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  2021-2-AT01-KA210-SCH-000050174 numaralı  “GAMIFIED COURSES AND HAPPY ATMOSPHERE AT SCHOOL”   (Eğitimde Oyunlaştırılmış Derslerle okulda mutlu öğrenme ortamı ) konulu Erasmus+ projesi kapsamında 3.hareketlilik için ev sahipliği yaptı. (Denge Derneği, İtalya, Litvanya ve Avusturya ortaklarıyla) Program dahilinde öğrenciler farklı uygulamalar üzerinden kendi oyunlarını üreterek sunumlarını yaptılar. Derslerde kullanılabilecek faydalı oyun araçlarının sunumu yapıldı. Proje kapsamında yöremizin turistik yerleri gezilerek kültür turları yapıldı. Proje sonunda kurum müdürü Mehmet Kahveci tarafından tüm katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Altın veda yemeğinde proje ekibiyle, yöremizle ilgili duygu ve düşünceleri üzerine sohbet etti.  Tüm proje ekibine ve katılım sağlayan proje ortaklarına çalışmalarından ötürü tebrik ederim dedi.Turizm Elçisi Oldular

Turizm Elçisi Oldular

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar