“Türkiye Erişebilirlik Ödülü”nün Sahibi Oldu | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GURBETTEN
“Türkiye Erişebilirlik Ödülü”nün Sahibi Oldu
GURBETTEN
24.03.2021 11:19:26
430
A
 “Türkiye Erişebilirlik Ödülü”nün Sahibi Oldu
"Türkiye Erişilebilirlik Ödülü ”Üsküdar Belediyesi’nin. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Ankara’da gerçekleşen ödül törende ödülünü aldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın düzenlediği "Türkiye Erişilebilirlik Ödülleri Töreni" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşti. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Ankara’da gerçekleşen ödül törenine katılım sağladı.
         Emine Erdoğan Hanımefendi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un katıldığı ödül törenine 1075 başvuru yapıldı. 9 kategoride dereceye girenler "jüri" ve "halk oylaması" yöntemiyle ayrı ayrı belirlendi. Üsküdar Belediyesi Erişilebilir Yerel Yönetim Hizmetleri Kategorisinde halk oylamasıyla birinci oldu.
        250 bin vatandaşın oy kullandığı yarışmada Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi en çok oyu alarak Üsküdar Belediyesi’ne büyük bir gurur yaşattı. Birincilik ödülünü Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e Emine Erdoğan Hanımefendi takdim etti.
       Başkan Hilmi Türkmen, ödül töreni ile ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak; “Halkımız için çok önemli ve temel bir hizmetin değerlendirildiği, 250 bin vatandaşımızın oy kullandığı büyük bir yarışmada, birincilik ödülünü almak için Ankara’dayız. Çok mutluyuz. Gururumuzu tüm hemşehrilerimizle paylaşacağız. Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın düzenlediği yarışmada tüm muadillerini geride bırakarak 1. olan merkezimizdeki çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hız kesmeden devam” şeklinde konuştu.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar