Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür
GÜNCEL
22.01.2023 12:53:42
55
A
Çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür
Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yarıyıl tatili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Başkan Balta mesajında şunları söyledi; "Bugün çocuklarımız ve bizler veliler olarak karne heyecanı yaşıyoruz. 2022-2023 Eğitim-Öğretim yarıyıl tatili başladı.

Sevgili öğrenciler, birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi aldınız.

Kıymeti olan her ne varsa bir değer karşılığında ona ulaşıldığını bilmelisiniz. Elbette verdiğiniz emekler bugün karnelerinizde karşılık bulacaktır. Kararlı çalışmanızla gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa sağladığınız hizmetlerle asıl mükâfata erişeceksiniz.

Karnenin bir değerlendirme içerdiği unutulmamalıdır. Arzu edilen notlara sahip olmayan öğrenciler için yarıyıl tatili eksiklerini gidermek ve yeni döneme daha iyi hazırlanmak için bir fırsat olacaktır.

Değerli anne-babalar çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür. Bize düşen karnelerde karşılaşılan durum her ne olursa olsun çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip daima sürdürmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 Eğitim-Öğretim yarıyılının hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar