Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Vakfıkebir Veteranlar liderlik şansını sürdürdü
SPOR
09.11.2023 20:33:18
17
A
Vakfıkebir Veteranlar liderlik şansını sürdürdü
BP/ Veteranlar Futbol Liginde geçen yılın lig ve bölge şampiyonu Vakfıkebir Veteranlar futbol takımı haftayı galibiyetle kapatarak liderlik şansını sürdürdü.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Veteranlar futbol takımı ligde bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde karşılaştığı Sürmene Veteranlar futbol takımı 3-2 mağlup ederek liderle arasındaki puan farkını ikiye indirdi. Müsabakanın ilk yarısında adeta gol düellosu yaşandı.  Yalçın, Zafer ve Osman’ın ayağından bulduğu üç gol ile 3-0 öne geçen Vakfıkebir temsilcisi Sürmene takımından Savaş’ın ayağından gelen gole engel olamayınca karşılaşmanın ilk yarısı 3-1 sona erdi.

Vakfıkebir Veteranlar liderlik şansını sürdürdü

Müsabakanın ikinci yarısına her iki takımda kontrollü başladı. İki takımda girdikleri gol pozisyonlarından faydalanamadılar. Vakfıkebir temsilcisinin kazandığı penaltı atışını Gökmen gole çeviremedi. Müsabakanın ilerleyen dakikalarından Sürmene takımından Ayhan’ın şutuna kaleci Serkan engel olamayınca maç 3-2 oldu. Karşılaşmada başka gol olmayınca müsabaka Vakfıkebir Veteranların 3-2 üstünlüğü ile sona erdi.

Vakfıkebir Veteranlar liderlik şansını sürdürdü

Bu sonucun ardından Vakfıkebir puanını 7’ye yükselterek Lider Of spor ile arasındaki puan farkını ikiye düşürdü. Vakfıkebir Veteranlar takımı gurupta 9 puan ile lider olan Of Veteranlar takımı ile Bu hafta sonu 12 Kasım 2023 Pazar günü saat: 16.00 da Of ilçesinde karşılaşacak.

2023-2024 Veteranlar Futbol Liginde geçen yıl lig ve bölge şampiyonu olan ardından Türkiye şampiyonasında Türkiye Üçüncüsü olma başarısı gösteren Vakfıkebir takımı, bu yılda lige süper kupayı kazanarak başlamıştı.

Vakfıkebir Veteranlar liderlik şansını sürdürdü

Stat: Vakfıkebir İlçe Stadı

Hakemler: Abdulkadir Mumcu**, Arif Köroğlu**, Kurtuluş Dölek**

Vakfıkebir Veteranlar: Serkan**, Mustafa**, Resul**,  Mesut**(Ahmet**), Nuri**(Celal**), Zafer***, Osman**, Gökmen**(Sadık**), Oğuzhan***, Tuncay**, Yalçın**

Sürmene Veteranlar: Fatih**, Fatih Bayraktar*, Osman**, Hasan**, Ayhan**, Arda**, Yavuz*(Gökhan*), Tuncay*(Berat*), Savaş**, Cevdet**, Yahya*(Kader*)

Goller: Yalçın Kara, Zafer Dilek, Osman Çil (Vakfıkebir Veteranlar), Savaş, Ayhan (Sürmen Veteranlar)

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar