VDH’da Uyarılarımıza Rağmen Dr. Eksikliği Yaşanıyor! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
VDH’da Uyarılarımıza Rağmen Dr. Eksikliği Yaşanıyor!
SİYASET
03.03.2024 21:06:26
118
A
VDH’da Uyarılarımıza Rağmen Dr. Eksikliği Yaşanıyor!
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Büyükliman bölgesindeki sorunları meclis gündemine taşıdı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Milletvekili Yavuz Aydın, Bu hafta Büyükliman bölgesinde yaşanan sorunları dile getiren Aydın, hemşehrilerimize hizmet etmekte zayıf kaldılar.

Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde tüm uyarılarımıza rağmen doktor eksikliği yaşanmaya devam etmektedir.

Vakfıkebir Devlet Hastanesi2nde doktor eksikliğini sorgulayan Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde tüm uyarılarımıza rağmen doktor eksikliği yaşanmaya devam ettiğini belirterek halen Kardiyoloji ve Nöroloji Polikliniklerinde görevli doktor bulunmamaktadır. Sadece Trabzon özelinde değil ülkemiz genelinde de bu ve buna benzer durumlarla sıkça karşılaşmaktayız.

Bu hafta Büyükliman bölgesinde yaşanan sorunları dile getiren Aydın, hemşehrilerimize hizmet etmekte zayıf kaldılar. Her seçim döneminde Ak Parti temsilcileri tarafından Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu’nun 4 yıllık Fakülteye dönüştürülmesi sözü verildi fakat bir arpa boyu kadar bile yol alınamadı. Beşikdüzü Liman bölgesinde başlatılan deniz doldurma işlemiyle resmen doğanın dengesinin bozulmasına sebep oldunuz. Barbun balığının yetiştiği bu alanda bir doğa katliamı oluşmasına sebep oldunuz. Ağasar Deresinin suyu deniz doldurma işlemi yüzünden, Beşikdüzü Limanına akarak, kayık bağlanan mendireği kumun içerisinde bırakmıştır. Bu sebeple gemiler limana girmekte zorlanmaktadır.

Trabzon’u ve Trabzonlu hemşehrilerimizi artık yalan vaatlerinizle kandıramayacağınızı ve milletimize hizmet etmek için İYİ Belediyecilik anlayışımızı Trabzon’umuzla ve ilçelerimizle tanıştırmaya kararlı olduğumuzu belirtiyor, Trabzonlu hemşehrilerimizi saygıyla selamlıyorum, dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar