Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GURBETTEN
Zaman, yeni görev yerinde
GURBETTEN
01.03.2021 20:59:11
261
A
Zaman, yeni görev yerinde
Tahsin Zaman, yeni görevine atandı, Marmara Üniversitesi Pendik Abdülkadir Meragi Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlçemizin yetiştirdiği değerlerinden olan Tahsin Zaman, 12 yıl görev yaptığı ve 2017 yılında Ataşehir’de çeşitli görevler yaptıktan dört yıl sonra Marmara Üniversitesi Pendik Abdülkadir Meragi Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğüne atandı. Zaman görevine başladı.
          Yeni görev yeri değişikliğini saosyal medya hesabından duyuran Tahsin Zaman, Ataşehir 'de görev yaptığım; Yenisahra İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcılığı ve müdürlüğü, Mustafa Öncel İlk ve Ortaokulu müdürlüğü, Yunus Emre Özel,  Eğitim Uygulama Okulu Müdür Yardımcılığı derken bugün itibariyle yeni görevime başladım.
        Tahsin Hoca,  çalıştığım okullardaki İdareci, Öğretmen, Memur, Çalışan arkadaşlarıma, Öğrenci ve Velilerimize şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiğini belirterek, İlçe Milli Eğitim Müdürlerime, Şube Müdürlerime, gerçekten çok yakınlık gösteren Okul müdürlerimize, Müdür yardımcılarımıza içten teşekkür ederim .
       Bir özel teşekkürü de olduğunu belirten Zaman,  her daim yanımda olan beraberce günlerimizi geçirdiğimiz Abdul Kadir Köse, Mustafa Kahraman Yasemin Terzi Emre Ozan Mesut Dağ Çetin Yalçın ve Osman Bozali ile Engin Akbal müdürlerime... Sagolsunlar...
     Bugün okuluma kadar beni götürmek nezaketinde bulunan; Ataşehir Yunus Emre Özel Eğitim Lisesi Müdürü Nihat Çekli beye, Ataşehir Ali Ihsan Hayırlıoglu Ortaokulu müdürü İbrahim Altundal beye, Müdür Yardımcısı Ferhat Şahin bey, Atılgan Gökmen bey, Mahmut Doğan bey, Serkan İncesu beye ayrıca teşekkür ederim diyerek veda etti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar