Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
Berçin ve Kaan Mutluluğa Uçtular
EVLENENLER
08.08.2023 12:18:23
335
A
Berçin ve Kaan Mutluluğa Uçtular
Berçi Muhacir ile Kaan Hacımemişoğlu, ömürlerinde kalan günlerini beraber ve mutlu geçirmek için mutluluğa evet dediler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Ayvalık eşraflarından Muhacir Ailesinin biricik kızları Mimar Berçin Muhacir ile Trabzon Tapu ve Kadastro Bölge Müdür Yardımcısı İrfan Hacımemişoğlu ve Ortahisar Eczane sahibi  Eczacı Kezban Hacımemiğoşlu’nun prensleri Mimar Kaan Hacımemişoğlu, tanışmışlar, ailelerine evlenmek isteklerini birdirerek ailelerin de onayını alarak evlenmeye karar verdiler.

Berçin ve Kaan Mutluluğa Uçtular

Trabzon KTÜ dinlenme tesislerinde nikan ve düğün merasimine,  güzel yuvanın kurulmasına tanıklık etmek  için bizlerde yola revan oldu. Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Metin Genç’in kıydığı nikah şahitliklerini Danıştay Genel Sekreteri Cevdet Erkan, Trabzon Eski milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Trabzonspor Eski as başkanlarından Mehmet Yiğit Alp, Ankara Mamak Tapu ve Kadastro Müdürü Turan Hacımemişoğlu, Eczacılar Odası Trabzon İl Başkanı Özlem Uğurbaş Arslan ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Ufuk Özgen yaptılar. Ayrıca nikah merasimine seçkin davetliler katıldı.

Genç çiftleri ve ailelrini tebrik ediyor mutluluklar diliyoruz.

Berçin ve Kaan Mutluluğa Uçtular

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar