Ebru ile Emin, Evliler Kervanına Katıldı | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
Ebru ile Emin, Evliler Kervanına Katıldı
EVLENENLER
25.07.2023 22:12:00
451
A
Ebru ile Emin, Evliler Kervanına Katıldı
Avukat Ebru Şirin ile Avukat Emin Özkan hayata beraber yürümek için yola çıktılar.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon Barosu genç Avukatlarından Ebru Şirin ile Genç Avukat Emin Özkan hafta sonu Trabzon Uzunkum Otelde yapılan sade bir nikâh töreni ile evliler kervanına katıldılar.

Ebru ile Emin, Evliler Kervanına Katıldı

Vakfıkebir Tabu Sicil Müdürlüğü personellerinden Bingül Şirin ile Belediye Personel eski müdürü Şafak Şirin’in biricik avukat kızları Ebru Şirin ile Maçka eşraflarından Nezaket ve Aydın Özkan çiftinin yakışıklı prensleri Avukat Emin Özkan’ın mutluluklarına ortak olmak için Uzunkum Otelinin yolunu tuttuk.

Ebru ile Emin, Evliler Kervanına Katıldı

Nikah şahitliklerini Trabzon Barosu Başkanı Avukat Duygu Keleş Aydın, Trabzonspor Divan Başkanı Avukat Ali Sürmen, Vakfıkebir Belediye Eski Başkanlarından Hayri Birinci, Gelecek Partisi Genel Başkan Vekili Feramuz Üstün ile Uluslararası İlişkiler ve Dil Ticaret Uzmanı  Serhat Gülbay  yaptılar. Nikâh törenine programı yoğun olduğu için son anda yetişen Trabzon Barosu eski başkanlarından ve CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, evlilik cüzdanını en güzel şekilde saklayacağına inandığım için gelin Ebru hanıma veriyorum diyerek genç çiftleri kutladı.

Şirin ve Özkan Aileleri adına yapılan açıklamada; mutluluğumuza ortak olmak için gelen davetlilerimize kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz dediler.

Ebru ile Emin, Evliler Kervanına Katıldı

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar