İşadamı Uludüz, Çifte Mutluluk Yaşadı! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
İşadamı Uludüz, Çifte Mutluluk Yaşadı!
EVLENENLER
17.07.2023 18:22:52
310
A
İşadamı Uludüz, Çifte Mutluluk Yaşadı!
Vakfıkebir’in değerli iş adamları ve siyasetçilerinden Emin Uludüz, hafta sonu oğlu Embiya Uludüz’ün düğün merasimine katılan davetlilere teşekkür etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlçemizin sevilen işadamı ve siyasetçi Emin Uludüz ve Gülen Uludüz’ün oğulları Enbiya Uludüz hayatını Mersin ili eşraflarından Elif ve Merhum Murat Balcı’nın kızı Aleyna ile hafta sonu yapılan muhteşem düğün ile birleştirdi.

İşadamı Uludüz, Çifte Mutluluk Yaşadı!

Beşikdüzü Aşiyan Düğün Salonunda yapılan düğün törenine CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez’in yanı sıra siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, daire amirleri ve çok sayıda davetli katıldı. Düğün törenine katılan davetliler Aleyna ile Enbiya’nın mutluluklarına tanık olurken Emin Uludüz 15 Temmuz tarihinde hem doğum günü hem de biricik oğlu Embiya Uludüz’ün düğününü gerçekleştirerek mutluluğunu ikiye katladı. Bilindiği gibi Embiya Uludüz Emir ve Özdemir Uludüz’lerin yeğeni oluyor.

Düğün sonrası Emin Uludüz sitemiz aracılığıyla davetlilere “Düğün törenimize uzaktan ve yakından katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum” diyerek teşekkür etti.

Bizlerde genç çiftlerin mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar