Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. NABIZ
Büyüklimanda Nabız
NABIZ
11.12.2015 22:02:07
3685
A
Büyüklimanda Nabız
Bu gün itibarıyle Büyükliman Bölgesi'nde bunlar konuşuluyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Bakan Soylu İle Birlikte Giddiler 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu beraberinde Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ve AK Parti İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu ile beraber kutsal topraklarda.
     1 Kasım Milletvekili Genel seçimlerinde gösterdikleri gayretler dolaysısıyla ve hem teşekkür hem de moral ve motivasyon olması nedeniyle Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ve AK Parti İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu hem tatil hem de mükafatlandırmak adına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile beraber umreye gittiler.

*              *            *

Yazıklar Olsun 

Uluslar arası yarışmada dereceye giren öğrenciler imkânsızlıklar nedeniyle ödül alma törenine katılamadı.

     Edindiğimiz bilgilere göre bir ülkenin bakanlığı tarafından açılan resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler imkânsızlıklar nedeniyle ödül törenine katılamadı. Okul müdürünün tüm çabaları sonuç vermeyerek hafta sonu yapılacak olan törene maalesef katılamayacaklar.
     Düşünebiliyor musunuz ilkokul dördüncü sınıf öğrencileri ilk kez katıldıkları yarışmada hem de kilometreler öteden derece alacaklar ve kazandıkları ödülü almak için masraflarını karşılamak için maddiyet bulamadıkları için ödül almaya gidemeyecekler.
      Koskoca bir ilçenin ileri gelenleri tüm kapıları minik yüreklerin yüzüne kapatıp rahat rahat uyuyacaklar. Bizden dile getirmesi varın gerisini siz düşlünün ve kendinizi bu minik yüreklerin yerine koyun bakalım.

*               *              * 

Tepkilere Neden Oldular ?

Vakfıkebir Lisesi’nin emekli eğitimcilerinden Mehmet Kuleyin vefat etti. Cenazesi Vakfıkebir Merkez Eski Camii’nde Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Tarlacık Mahallesinde defnedildi.
     Cuma namazı sırasında bir gurup kişilerin Cuma namazı kılındığı sırada cami avlusunda namaz kılanların önünde çay ocağının önünde sohbet etmeleri tepkilere neden oldu.
     Cami cemaati biz nasıl kişilerin namaz kılmamalarına kerhen de olsa saygı duyuyorsak o kişilerinde bizim namaz kılmamıza saygı duymaları gerekir diyerek sitemlerini dile getirdiler.

*              *                *

En Çok İş Talebi 

Nöbetçi vekil uygulaması Türkiye’de ilk olarak Trabzon’da başladı.
 İl Başkanlığında düzenlenen ‘Halk gününde’ ilk nöbeti tutan AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, vatandaşların şikâyetlerini dinledi. Köseoğlu’ndan en çok ‘İş’ talep edildiği öğrenildi.

AK Parti İl Binasında düzenlenen ‘Halk Günü’ne vatandaşlar resmen akın etti. Binada ki toplantı odası yetmeyince vatandaşlar mecburen İl Başkanlığının koridorlarında beklemek zorunda kaldı. Kendilerine verilen formu dolduran vatandaşlar daha sonra sırayla Milletvekili

Ayşe Sula Köseoğlu’nun yanına alındı.  Köseoğlu’na sorunlarını söyleyen vatandaşların en fazla talebi ise ‘İş’ olduğu öğrenildi. 


Yorum Yazın

Güvenlik Kodu : 6282

Ömer Faruk BULUT
05.03.2020
1. Haber yorum
Ömer Faruk BULUT
05.03.2020
1. Haber yorum
Ömer Faruk BULUT
05.03.2020
1. Haber yorum
Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar