Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
İlk Aşkına 54 Yıl Sonra Kavuştu
EVLENENLER
03.02.2021 22:08:38
647
A
İlk Aşkına  54 Yıl Sonra Kavuştu
Trabzon’un Şalpazarı İlçesi’nde ilk aşkıyla 54 yıllık sonra mutlu sona ulaştı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon’un Şalpazarı İlçesine bağlı Üzümözü Mahallesi sakinlerinden Meryem Özen & Metin Kabataş çifti çocukluk aşklarını 54 yıl sonra nikâh masasında mutlu sona ulaştı. Evlilik cüzdanını eline alan gelin Meryem Kabataş sevincini dostlarıyla paylaştılar.
          Edinilen bilgilere göre Şalpazarı İlçesi Üzümözü Mahallesinde ikamet eden Meryem Özen  ve Metin Kabataş gençlik yıllarında ve filmlere konu olacak gençlik aşkı yaşadılar.   Evlenmek için nişanlandılar ancak bu yaşadıkları bazı sebeplerden dolayı ayrı düşen nişanlı gençlerin aşkları yarım kaldı. Özen ve Kabataş, başka birileriyle evlendiler.

BİR BİRİMİZE VERDİĞİMİZ SÖZÜMÜZÜ TUTTUK

        Damat Metin Kabataş şöyle anlatıyor ikimizde aynı mahallede ikamet ediyorduk ve bir birimizi seviyorduk bu çocukluk yıllarındaki sevgimizin hayalini kurduğumuz anlarda Meryem hanımla nişanlandık ancak bu nişanlanmamız kısa sürdü bazı sebeplerden dolayı ayrılarak başka birileriyle hayatlarımızı birleştirdik. 
        İçimizdeki bu çocukluk aşkı yıllar geçtikçe daha da alevlenerek devam etti diyen 1951 doğumlu 1 kız, 1 erkek babası Metin Kabataş 2005 yılında 35 yıllık evliliğini bitirdiğini belirtti.  Kabataş aynı yaşlardaki çocukluk aşkı Meryem hanımın da evlendiği hayat arkadaşından 5 evladının olduğunu eşimden ayrıldığım yıllara yakın bir tarihte Meryem hanımın hayat arkadaşı vefat etmişti.
       Bizler artık iki medeni insan olarak kendi karalarımızı alarak çocukluk yıllarımda bir birimize vermiş olduğumuz bu sözümüzü yerine getirmek için hiçbir engelin olmadığına karar vererek Antalya Döşemealtı Belediye Başkanlığında kıyılan nikâh merasimin sonunda çocukluk aşkımız 54 yıl sonra mutlu bitti.
      Çiftlerin evliliğe giden yolda Meryem ve Metin Kabataş çifti son imzaların atılmasının ardından evlilik cüzdanını eline alan gelin Meryem hanımın sevinci yüzünden okunurken çiftler bu mutlu haberlerini dostlarıyla paylaşmasının ardından tebrikleri kabul ettiler.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar