Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
Mutluluklar Diliyoruz
EVLENENLER
29.09.2020 20:56:59
977
A
Mutluluklar Diliyoruz
Bölgenin en önemli ekonomik kuruluşlarından olan Kebir Süt Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Karadeniz’in mutlu günü.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Karadeniz Kardeşler Şirketi (Kebir Süt) Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Karadeniz’in kızı Tuğçe Karadeniz, Vakfıkebir’de yıllardır Diş Hekimi olarak görev yapan Ali Sivri’nin oğlu, Mehmet Akif Sivri ile dünya evine girdi.

Bölgenin ve ülkenin en önemli marka değerlerinden olan Kebir Süt markasıyla ünlenen Karadeniz Kardeşler Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Karadeniz biricik kızı Tuğçe Mehmet Akif ile dünya evine girdi.

Zehra - Cemil Karadeniz çiftinin kızları Tuğçe ile Vakfıkebir’de Diş Hekimi olarak görev yapan Ali Sivri ve Reyhan Sivri çiftinin oğulları Mehmet Akif, Beşikdüzü Aşiyan Bahçe’de yüzlerce seçkin davetlinin katıldığı törenle bir ömür mutluluğa evet dediler. Düğün töreninde çiftin nikâhını Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta kıyarken nikah şahitliklerini TBMM Çevre Komisyon Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi yaptılar. Pandemi tedbirleri doğrultusunda yapılan tören sonrası Karadeniz ve Sivri Aileleri adına konuklara teşekkür eden Cemil Karadeniz, pandemi dolayısıyla yapılan törende bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Mevla’m dostlarımızın da mürüvvetlerini kendilerine göstermesini nasip eylesin dedi.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar