Mutluluklar diliyoruz | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
Mutluluklar diliyoruz
EVLENENLER
23.08.2021 22:00:59
230
A
Mutluluklar diliyoruz
Alp ve Kahveci Aileleri dünür oldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kahveci ve eşi Havva Kahveci’nin kızı Zümrüt Esra Kahveci, hayatını AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Vakfıkebir ilçemiz esnaflarından Mehmet Alp ve eşi Asuman Alp’in oğlu Halil İbrahim Alp ile birleştirdi.

Vakfıkebir İlçesi Büyükliman Mahallesinde bulunan Çınaraltı Restourant’da düzenlenen düğün merasiminde genç çiftin nikahını Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta kıyarken nikah şahitliklerini TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Süreyya Öztürk, Nalan Aslantürk ve Mustafa Nedim Alp yaptılar.  Zümrüt Esra - Halil İbrahim çiftini kutluyor ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kahveci ve Alp Aileleri adına konuklara teişekkür eden Mehmet Alp, günlerden beri yağan yağmur korkusu yaşsadık. Bize bu güzel günü yaşatan Rabbime şükürler olsun. Allah sizlerden razı olsun ve eksikliğinizi vermesin dedi. 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar